| Emmy_4021 a întrebat:

as vrea lista cu toate filmele disney (VOT+FUNDA)

2 răspunsuri:
| Mihaela_4701 a răspuns:

Lemonade mouth. Johnny Tsunami. Mame in greva. Vraji-gemenele 1, 2. Gheata subtire.Fratele lider.Johnny Kapahala din nou in actiune.Proiectul Mercury.Oh bebe.Clopotica si aventurile ei in lumea oamenilor. Santa Who? Mickey’s Christmas Carol.Prietenii din spatiu.Geniul 1,2. Hannah Montana: The Movie.Peter Pan. Casper O Intalneste Pe Wendy.Fratele Urs.Recess Schools Out.Printesa si Broscoiul.Arthur and the Minimoys.Mulan.Camp Rock 2 Competitia Finala. Funda?batting eyelashes

| katherine19 a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Disney_theatrical_feature_films
Aici sunt toate, începând cu cele din anii '30 până în prezent, și chiar si proiecte viitoare :)