| Florin_4402 a întrebat:

Buna Caut un film

As dori sa vad un film pe care l-am vazut acum ceva timp nu mai stiu cum se cheama asa ca poate stiti voi
Era vorba despre cel mai bun agent FBI care a mers in vacanta cred la parinti lui sau a sotiei lui nu stiu exact unde au fost atacati de mafioti si i-au omorat cam pe toti stiu ca pe sotia si fiul ei i-au calcat cu masina pe un pod iar pe el l-au impuscat si l-au aruncat un are de pe un pod dar acesta nu murise
Dupa care mese acasa si deveniste obsedat de ai distruge pe cei ce au facut asta la sfarsit intra peste ei intr-o caldire mare si pune explozibil in sampanie oricum stiu ca avea pe bluza un craniu care il face la sfarsit din masinile incendiate
Cred ca filmul era din 2005 nu stiu sigur si poate incepea cu J tot nu-s sigur asa ca va rog lasti ma jos numele daca stiti filmul dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| natearchibald a răspuns:

The Punisher?
http://www.imdb.com/title/tt0330793/

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Nu exista un "cel mai bun".