| Bernoullie a întrebat:

Ce film de groaza cu nebuni mintal in spitale stiti?

6 răspunsuri:
| Madalin_2046 a răspuns:

Hello, de groza nu stiu sa iti spun, dar cu nebuni in spital ai putea incerca One flew over the chuckoo nest! big grin. Vizionare placuta si o seara cat mai frumoasa.

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Ai putea incerca the cube 1, 2, 3... e un fel de psycho testtongue nu e in spital. dat nebuni sigur sunt in filmul ala destuilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff... vrei ceva tare super tare inceputu e banal dar e ffff tare filmu' se numeste Mad House. happy Vizionare Placuta. sper sa fie placuta laughing)

| CM7YRE a răspuns:

The human centipede, si, don't watch it alone laughing

| thevampirediariesfever a răspuns:

Incearca filmul lui Britanny Murphy,, Girl, Interrupted'', am plans acum 2 ani, cand l-am vazut.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Gothika(2003), The Attic Expeditions(2001), Boogeyman 2 (2007), Session 9(2001), Nightmare on Elm Street 3-The Dream Warriors(1987), Insanitarium(2008), Deadgirl(2008), Asylum(2008), Psycho Ward (2007), Pink Eye(2008), Boo (2005), House on Haunted Hill (1999), Madhouse (2004), The Ward (2010), chiar şi The Frighteners (1996) deşi nu e 100% horror.