| Lup_Tudor_1911 a întrebat:

Buna,prieteni.Imi spuneti niste filme frumoase,comedii daca se poate,ca nu mai stiu la ce sa ma uit, cat de multe, imi puteti da si site-uri:d

FUNDA CEL MAI BUN COMM

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

21 & Over, The Hangover (seria), Grown Ups 1 și 2, Scary Movie (seria), A Haunted House, The Dictator, Sex Drive, Death At A Funeral (2007),A Few Best Men, Get Him To The Greek, Bad Teacher, Anchorman: The Legend Of Ron Burgundy, Anchorman 2: The Legend Continues, Identity Thief, We're The Millers, The Heat, Gambit

2 răspunsuri:
| Florin775 a răspuns:

Daca vrei sa razi uitate la Maestrul betiv sau la filme cu jack - kean

| AleLoveMusic a răspuns:

Tres metros sobre el cielo
Tengo ganas de ti
remember me
Last song
LoL
Greda(asa cred ca se numea, nu imi aduc bine aminte)
Titanic
Project X
daca mai gasesc (ma mai uit) ti le trimit. Funda? Crede-ma ca toate sunt super tari, eu le-am vazut