| cherry0913 a întrebat:

Care stie cu cine sunt impreuna actorii din gossip girl? FUNDAAlove struck:*

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Blake Lively a fost cu Leonardo Di Caprio din mai 2011 până în octombrie 2011, acum e solo.

Leighton Meester a fost cu Sebastian Stan din 2008 până în 2010, tot solo acum.

Penn Badgley este împreună cu actriţa Zoe Kravitz.

Chace Crawford singur.

Taylor Momsen singură.

Ed Westwick este împreună cu colega de platou Jessica Szohr.

Kelly Rutherford măritată cu Daniel Giersch din 2006 până în 2010, doi copii, momentan separaţi.

Matthew Settle căsătorit cu actriţa/modelul Naama Nativ din 2006.

Jessica Szohr este împreună cu colegul de platou Ed Westwick.

Iar Kaylee DeFer e singură.