| StillAlive a întrebat:

Care sunt cartile/filmele/serialele voastre preferate? Astept sugestii!

8 răspunsuri:
| iacobitza a răspuns:

Jurnalele vampirilor 1 2 3 4 5 6
la rascruce de vanturi
de ce fierbe copilul in mamaliga
maytrei
seria twilight
nu plange sub clar de luna
...as putea continua asa pana mainelaughing
filme ...the notebook.
seria twilight,
the day after tomorow,
paris si`taime
urasc filmele cu steven shegal sau cum l-o chema nu l-am vazut niciodata sa i-a nici un pumn in nici un film
cat despre seriale the vampires diaries spartacus blood and sand si gods of the arena, gossip girl aaa am citit si cartile ...dexter ...acu mai nou ma uit si la fetele gilmore e e fain:X aaa si lipstik jungle

| Biu90 a răspuns:

Serialul The Borgias... are 7 episoade aparute si e superrr

| PeTrOn3lA a răspuns:

Din carti iti propun "Rosu si NEgru"; din filme "Scrisorile Julietei"( e superb filmul...l-au vazut multi prieteni de-ai mei si le-a placut foarte mult).,"The last song"; Iar din seriale iti propun "The Vampire Diaries" si " Prison Break". sper sa iti placa happyhappyVIZIONARE PLACUTA:*

| Sabìŋaaa a răspuns:

De unde sa incep?thinkinglaughing
Filme: seria Twilight love struck
Carti: cartile seriei Twilight [amurg,luna noua, eclipsa, zori de zi], Jurnalele vampirilor love struck
Seriale: The vampire diaries, True blood, Interviu cu un vampir.

| 123erty1 a răspuns:

Seriale-samllville,prison break,castle,game of thrones,two and a half men, are we there yet?, my wife and kids.filme-the dark knight,the incredible hulk,superman returns, batman begins, fantastic four 1si 2, thor,green lantern,captain america the first avenger, transformers 1, 2 si 3 care apare in iulie,daredevil,elektra, catwoman, ironman 1 si 2, superman batman public enemies,superman batman apocalypse,blade trilogy,x-men trilogy,spiderman trilgy, ghost rider, x-men origins wolverine, men in black 1 si 2, ultimate avengers 1 si2, the invincible ironman,Next Avengers: Heroes of Tomorrow, Thor: Tales of Asgard,hulk vs thor si hulk vs wolverine,watchmen,jonah hex,superman doomsday,green lantern first flight,batman under the red hood,wonder woman,justice league crisis on two worlds,all star superman, bad luitenant 2009, law abinding citizen,solomon kane,lord of the rings trilogy,matrix trilogy,i am number four, tangled, ice age trilogy si cam atat ca nu mai am tabdare sa mi le aduc aminte pe toate dar cam astea ar fi cele mai super dupa parerea mea big grin

| Mari1997Titanic a răspuns:

Filme:Titanic,Romeo+Juliet,Interview with a vampire.
Seriale:Narcisa Salbatica

| xDcreepy a răspuns:

Carti: Interviu cu un vampir
Fantoma de la opera
Omul Invizibil
Razboiul Lumilor
Planeta Maimutelor
Legendele Olimpului
Filme: Stapanul Inelelor
Piratii din Caraibe
Seriale: Dr. Who
Minti Criminale
Naruto
Mesaje de dincolo...

| ledzepp a răspuns:

Flime:Mr nobody
Vampire suck(parodia twilight)
Anul lupului
Butterflyeffect
si carti...nopti de vama e fainabig grin si sotia calatorului in timpbig grin