| fugi5555 a întrebat:

Ce a făcut Keanu Revees de e așa cunoscut in lume?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

E actor, majoritatea îl știu din The Matrix, John Wick sau Speed.
Dar lumea îl place pentru că e un om foarte de treabă. Merge cu mijloacele de transport în comun și cedează locul altora, donează mulți bani fără să se laude public că o face, e mereu drăguț cu fanii.
Prietenul lui cel mai bun a murit, apoi iubita lui a născut un copil mort și a murit și ea după câteva luni. Cred că tocmai asta l-a făcut atât de popular, faptul că deși are o poveste de viață tristă și are mult succes, a rămas un om cu picioarele pe pământ.

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cica nu se comporta precum o vedeta ci precum un om obisnuit.
Merge cu transportul in comun, poarta haine obisnuite, doneaza foarte multi bani din castigurile sale. In plus are o poveste de viata foarte trista.

| Violleta2022 a răspuns:

A facut faimosul film MATRIX!

| darrio2007 a răspuns:

Filme. Cel mai cunoscut este Matrix.

| Sn4k3 a răspuns:

A jucat in filme.

| gabicoo a răspuns:

Filme!
laughing

| Silviu007plm a răspuns:

Filme. Și cyberpunk 2077

| Endoryus a răspuns:

Seria Matrix. Dar mai ales pentru ca e un om foarte bun. Fata de basinosii de la Holywood, el merge cu trenul ca restul. Ajuta foarte multi oameni cu multi bani. El a spus ca doar cu banii facuti din Matrix ii ajunge pentru 3 vieti, restul sunt prea multi. De asta ajuta foarte multi oameni. Nu ca restul jegurilor care dorm pe sutele de milioane.