| LanaDelReyFan a întrebat:

Ce film v-a placut voua cel mai mult? Indiferent de genbig grinhappybig grinhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac filmele cu aventuri, povestiri adevarate si putina fantezie, dar nu si in ultimul rind dragoste.

36 răspunsuri:
| Lavii_3618 a răspuns:

Twilight love struck [toate]
Fust &Furious [toate]
Tamara devil
Babylon A.D.
Step up
Bad teacher

| Andreea_8406 a răspuns:

How High mi-a placut foarte mult! big grin

| TheBlindMan a răspuns:

Bloodsport

| SweetGirl25 a răspuns:

Daca vrei sa vezi unul iti dau niste exemple: Easy A, un serial (tot pe net) Gossip girl... daca mai vrei iti mai spun :*

| blondabex a răspuns:

Poi:
Twillight:Amurg
New moon
Twillight saga eclipse
si o astept ca nerabdare partea a 4 Zori de zi am citit cartea si e fascinanta

| golliwogg a răspuns:

Inception, foarte bun. Este dificil, dar foarte interesant. [funda?]

| nero_2566 a răspuns:

Banlieue 13
Gone in 60 Seconds
Hanna