| codry a întrebat:

Ce filme anime romantice cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| Adryana a răspuns:

Am vazut un film romantic anime foarte frumos :5 centimeters per second. Este superb. Sper sa-ti placa. Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Eu stiu doar unul, Lovely Complex (Complexul Iubirii sau dragostei cum vrei sa-i zici). Are 24 episoade cu cate 2 parti fiecare, am gasit pe Peteava mai demult si cateva episoade in romana: cauta pe Peteava sus si scrie Lovely Complex (tu uite-te numai la cele care scrie RO SUB sau numai RO). funda?
App nu pot sa dau link decat pe mess (ralu_luv_me) pentru ca astia sunt nebuni si nu ne mai lasa sa punem link-uri decat de la youtube sau din astea.

| IuliaMihaella a răspuns:

Doar unu stiu : Lovely Complex. Nu am ratat nici un episod. Este foarte romantic acest anime.
VIZIONARE PLACUTA!happyhappyhappy

| AnGeL13w a răspuns:

Kaichou wa Maid sama, Special A, Vampire Knight, Ouran High school, True tears, Toradora -Toate sunt Suuuuuper! Geniale! N-ai rata nici un episod!

| codry explică:

Multumesc! Am cerut de fapt filme, nu seriale, dar oricum, multumesc!