| FroZeN8 a întrebat:

Ce filme horror mai stiti? dar cu prieteni care se duc in excursii ...nu wrong turn,frozen,cabin fever,the cabin in the woods,friday 13, masacrul din texas,turistas, sirenas sa fie in genul lor! cel mai bune raspuns primeste fundita

9 răspunsuri:
| summergirl25 a răspuns:

Prieteni in excursie:The Goonie

| Maddiex3 a răspuns:

Eu ştiu un film Horror [prea horror] dar nu este cu prieteni în excursii..Hellraiser 1987. Dar merită să-l vezi dacă ai curaj.

| Andrei_Andrey_1994_dSO8 a răspuns:

Incearca big grinealuri insangerate 1, 2 si 3
Maniac
The Possession
Sinister
[REC]³ Génesis -il recomand ii super tare
V/H/S
sper sa iti placa

| dέlﻵcﻵoUs a răspuns:

Heii:* Da: incearca
Jeppers Creppers:X
Mirrorshappy
Altele nu mai stiu dar Jeppers Creppers e super si e cu exursi cu prieteni si asa uitate

| FadetoBlack a răspuns:

Final Destination 1-5 happy

| FadetoBlack a răspuns:

Final Destination 1-5 happy
The Breed

| CautNume a răspuns:

Nu e chiar de speriat, dar merita vazut, Saw.

| Sarj a răspuns:

Care mi-a placut foarte tare e GRAVE ENCOUNTERS 1, dar si 2. e foarte tare.se duc astia intr-un fost spital de nebuni..sa filmeze pentru emisiunea lor...si nu mai ies de acolo.nu o sa-ti mai trebuiasca filme din astea. vorbesc serios.si mai e Shutter(2004),cu o fantoma de prin poze(korean).O Zi Buna!

| twilightt a răspuns:

Stiu ca e un raspuns intarziat dar...
The Evil dead este cel mai bun film ever! Seamana foarte bine cu ceea ce vrei tu :*
FUNDA?