| oana_3034 a întrebat:

Ce seriale frumoase cu adolescenti imi recomandati? astept cat mai multe raspunsuri

67 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gossip girl... e super serialul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glee :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gossip Girl...cam dupa episodul 5 nu iti mai vine sa te lasi de el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu's o mare faca a serialelor cu adolescenti. Iti recomand:
1.The O. C
2. Gossip Girl
3.Vampire Diaries
4.Pretty Little Liars
5. 90210 (cel nou)
6.Glee(o usoara comedie cu adolescenti)
7.Make it or brack it (cu gimnaste)
8.Heros(Sf)
9.Supernatural(horror)
10.Ninos PObres Padres- in spaniola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kile xy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One tree hill si the vampire diaries merita caci sunt super))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Entourage, gossip girl, 90210, hidden palms,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pritty little liars happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretty Little Liars daca... e foarte tare niciodata nu stii ce se intampla in clipa care urmeaza din episod... si toate sunt foaret incurcate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One tree hill:X.the best

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greek

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna oana
M-am gandit sati recomand niste filme frumoase nu judecata inainte sa vezi trailer:
1.The Vampire Diares-Drama, Fantasy, Horror, Romance
2.Smallvile-Adventure, Drama, Sci-Fi
3.Chuck-Comedy, Action, Drama
4.Supernatural-Drama, Fantasy, Horror, Mystery
5.malcolm in the middle-Comedy (Nu se gaseste subtritare in romana)

Tiam recomandat acest Seriale TV le-am vizionat si is foarte frumoase te captiveaza, Restu din punctu meu de vedere if filme low buget. no ofence

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa incerci The vampire diarie Si pretty little liars astea mi-au placut mult de tot mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre ce e vorba in o. c si one three hill?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta gossip girl...creaza dependenta dar intr-adevar e cel mai bun serial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One tree hill, the O. C.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blue mountain state

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iri recomand friends... iti arata ce inseamna prietenia si nu vei sta un episod fara sa razi... merita fiecare sezon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Gossip Girl
2.Chuck
3. OTH
4.The O. C.
5.The Vampire Diaries
6.Supernatural
8.Heroes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blue mountain state, Comedie cu adolescenti ( droguri, bautura, chefuri ) merita vazut.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare e South of Nowhere!

| just4fun_8801 a răspuns:

The o. c., greek

| Misterious a răspuns:

Heroes :X:X:X si vad ca Gossip Girl-ul ti-a fost recomandat merita :X:X:X foarte tari xo xo o sa vezi

| florar a răspuns:

Cati ani ai?''Wonder Years''daca nu esti prea''batrana''

| LucianP a răspuns:

Mie mi au placut cel mai mult Shameless(US),Gossip Girl, Heroes, oc, vampire diaries, si daca vrei ceva horror poti incerca the walking dead happy vizionare placuta

| NiceBaby a răspuns:

love struckx vampire diaries, stiu ca ti-a fost recomandat dar vmerita, e extrem de interesant, daca te uiti te aigur ca imi vei multumi, eu astept seriile noi, in engleza nu inteleg bine, este in romana cu subtitrare dar eu prefer limba rusa, o stiu bine happy

| squib a răspuns:

SKINS! merita, cu siguranta pana la ultimul sezon aparut:X

| rabbit a răspuns:

Ghost whisperer

| maria912013 a răspuns:

Veronica Mars.The best ever!