| Taniya a întrebat:

Cine a fost la Harry Potter si Talismanele Mortii Partea 2 la Cinema? 3d...va place?

8 răspunsuri:
| Criissuu a răspuns:

Eulove struck Si da mi-a placut foarte mult, a fost extraordinar:X

| SamSon a răspuns:

Da, e destul de bun happy

| KingJulien a răspuns:

Buna,eu nu am fost la cinema dar l-am vazut pe alt site la pc si drept sa-ti spun am ramas impresionata, nu cred ca exista vreun cuvant care sa acopere macar,, 1%,, din descrierea filmului.A fost minunat...si char imi pare nespus de rau ca s-a sfarsit dar stiu ca HP va ramane mereu in inimile noastre.Nu voi uita niciodata bagheta magica, Hogwars sau vrajile care l-au facut legenda pe HP.Nu va mai exista asa ceva.P e odata la un secol.Sau poate ma insel :unul la catraliane de ani straight face

| tomita2010 a răspuns:

Eu am fost are un final super iar efectele pff... n-am ce sa zic un final perfect super filmu recomand funda?

| tomita2010 a răspuns:

Super final si efectele pff. nai ce sa zici super film recomand finditza big grin
?

Răspuns utilizator avertizat
| madydeea1 a răspuns:

A fost uluitor de extraordinarhappy:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AntikristReloaded, vorbești aiureli. Harry Potter n-a avut niciodată parte de clișee. A avut originalitate din plin. Nu înțeleg cum unii ați rămas în cap doar cu câteva filme, iar restul reprezintă felul 14 pentru voi.
Silviuta, am fost la cinema de 2 ori până acum la acest film și dacă e să-ți spun impresia despre film, m-am mai întins până acum pe TPU la multe rânduri, dacă vrei intri pe profil și citești. Pe scurt: epic-operatic!
3D-ul a fost drăguț, cu Dementorii și norii ce ieșeau din ecran sau vrăjile. Aveai impresia că ești acolo în bătălie. Nu a fost neapărat necesar 3D-ul, dar au avut producătorii încredere în el...și chiar a ieșit bine! E cel mai important film al anului!