| Qwerty123 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie toate filmele piratii din caraibe ca aseara la protv a fost cufarul omului mort si vreau sa stiu care e urmatorul

Răspuns Câştigător
| nebunu1993 a răspuns:

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)
Pirates of the Caribbean: At World's End (2007)
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

Filmul care l-ai vazut tu aseara este " Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) "

funda?

2 răspunsuri:
| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Piratii din Caraibe:Blestemul perlei negre, Cufarul Omului Mort, La Capatul lumii; Pe Ape si mai tulburi

| Négatif a răspuns:

Bună.
1. Blestemul perlei negre
2. Cufărul Omului Mort
3. La capătul lumii
4. Pe ape şi mai tulburi
Baftă!