| denisukkadulck a întrebat:

Cine poate sa imi zica niste seriale romanesti fara :Inima de tigan, regina.mostenirea,iubire si onoare, las fierbinti, lacrimi de iubire state se Romania, state si flacarica vacanta la nisa, ingerasi, cam atat multumesc! cat mai repede va rog IMPORTANT seriale romanesci ofer funda cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| DimaTrofimFan a răspuns:

Pariu cu viata; O noua viata; La bloc; Fetele lu' dom' Profesor; Iubire ca in filme; Cu un pas inainte; Daria, iubirea mea; Trasniti din N.A.T.O.; O saptamana nebuna; Nimeni nu-i perfect; Baieti buni; Pistruiatul; Iubiri Secrete; Tanti Florica; Rãmâi cu mine