| イリーナ a întrebat:

Cine stie despre ce ese vorba in dream high sezonul 2? Mi-a placut tare mult primul si vreau sa-l vad si pe al 2-lea, dar ceea ce ma inereseaza este:continuarea are legatura cu primul? adica sunt tot aceleasi personaje si in al 2-lea?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Maryancik_1996 a răspuns:

Sincer nu l-am privit pe primul dar din auzite cica sunt putine puncte de tangeta si personajele din cite am observat sunt diferite.Eu am reusit abia sa ajung la episodul 6 ca celelate trebuie sa apara dar este vorba de o trupa de 2 baieti unul din ei vrea sa faca muzica solo.Intre timp apare o lege ce interzice minorilor sa participe sau sa fie prezenti la concerte dupa ora 10.Trupa aia incalca aceasta regula si sunt nevoiti sa intre intr-o scoala de calitate mai inferioara.Si apar diferite probleme.Mie imi place si abia astept sa apara si celelalte episoade.

1 răspuns:
| KimEunHee a răspuns:

L-am urmarit si pe primul si acum ma apuc de al doilea. La scoala aia apare un nou grup de elevi, dupa promovarea celorlalti, si au la randul lor diverse peripetii. Din cate am vazut, din celalalt sezon a ramas Park Jin Young...Mai multe nu stiu. Oricum abia astept sa il urmaresc pe tot.