| gya11 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi un film cu vampiri dau funda va rog happy

Răspuns Câştigător
| CosminHaarp a răspuns:

Http://www.filmoteca.ro/filme?q=tag:vampir

ai aici multe

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheKiller31 a răspuns:

Twilight,New Moon,The vampires diaries,Eclipse, Blod:The last vampire, Cirque du Freak:The vampire's Assistant. Sper ca ti-am fost de ajutor macar putin

| SweetyHeart4u a răspuns:

Ba naiba The Killer ca de abia intelesai ceva, incearca twilight, toate partile al 4u-lea prima parte din sfarsit s-a lansat, a doua se lanseaza anul viitor si vampire diaries team pup