| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce personaj din filme sau seriale ați face amor?
Eu cu "The Joker" din filmul "The Dark Night". big grin

Răspuns Câştigător
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Enola din Enola Holmes!

30 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Harley Quinn, tu ești?

| minime3 a răspuns:

Cu Christian Grey, e prea frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu Hannibal(din serial).
Desi nu cred ca "amor" e cel mai potrivit termen.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu Angelina Jolie de acum 10 ani, și cu Pamela Anderson când era în voga și tânără. You have a dirty mind for a Christian girl happy

| gemeni6226 a răspuns:

Cu Richard Gere si Keanu Reeves.(ce interesant-acum realizez ca ambii sunt din zodia fecioarei si sotul a fost tot din zodia fecioarei-oare sunt atrasa in mod deosebit de acest semn zodiacal?-sa nu povestesc ca si la servici si si in cercul de prieteni tot cu aceasta zodie ne atragem reciproc-daca nu ei pe mine eu pe ei(ele)ca prieteni-prietene.

| Celcestietot a răspuns:

Cu Hulk laughing

| mgtow a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=tRkb1X9ovI4 scarlet johanson, exact ca in film cu catsuit alb pe ea.

| Hammurabi a răspuns:

Adică să faci sex?
Cu nimeni.

Poate ca fată ar merge.
Dar ca băiat? Să-ți bagi... tocmai în personajul pe care îl admiri (doar ca să dai satisfacție animalului din tine... că doar să faci sex/amor nu înseamnă altceva. Sau mă înșel?)
rolling on the floor

| gabicoo a răspuns:

Cu Belle din Frumoasa și Bestia!

| LordCristobal a răspuns:

Cu Natalie Dormer

| Werrich a răspuns:

Cu Emma Watson

| wildthing a răspuns:

Anna Poliatova (Sasha Luss)- "Anna" 2019

| stef87 a răspuns:

Cu "Kate Rivers" ( Anne Heche ) - scriitoarea si critica de arta ( asta daca vi se pare filmul prea lung si nu vreti sa vedeti toata povestea funny; cel putin finalul e genial) https://www.youtube.com/watch?v=2gvCx8vCtYs

| RAY a răspuns:

Cu rusoaica din rezident evil

| gellalbie4ever a răspuns:

Există o chestie numită "roleplay" și e online în română( pe forumurile noastre) sau în orice altă limbă pe Facebook, Instagram, Tumblr, twitter. Discord ect ect( dacă ăia scriu în engleză scrii și tu în engleză nu în română. Când postezi pe forum sau ceva care are a utilizator care folosesc nu mai engleza sau japoneza coreana Eccetera )
În care compui niște texte. de orice dimensiune cu cineva sau mai mulți in Messenger postare sau grup de messenger de orice genre, cu orice fel de personaje pe un anumit subiect.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Valeu cu uratenia aia?

| Mosotti a răspuns:

Vazusem o telenovela prin 2003 cu Ana Cristina Geithner, cu aia as fi facut amor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Cred că la asta te referi:
https://youtu.be/WHWUP8fanfs

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, la aia ma refer.

| Lukasssz a răspuns (pentru Mosotti):

Cu uratenia aia? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Are corp frumos, de mascul alfa, ca tine.

| Mosotti a răspuns (pentru Lukasssz):

Pai na, uratenia e relativa, unuia ii place de ea, altuia nu.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahaha, vezi? Te atrage un fizic frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Heath Ledger avea un corp frumos, atletic, era înalt.
Rolul de psihopat (Joker) combinat cu acel corp, îl facea foarte atractiv, se îmbinau perfect. ❤
Deși eu aș fi făcut sex strict cu personajul (Joker) nu cu actorul.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da, iti place personajul in sine. Si e si normal sa-ti placa la cum arata, e in genetica ta sa fi atrasa de frumos.
Bine, tu mai poti fi atrasa si de personalitate, si altele, asta clar, dar mai in secundar.

| Elan a răspuns:

Anne Hathaway laughing

| Strwberrs a răspuns:

Harry pottethappy

| LoveSleep a răspuns:

Si eu tot cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu esti persoana religioasa? starnesti topicuri bolnave in care spui ca te ai culca, cu un psihopat. Oamenii ca tine ar trebui incarcerati preventiv, macar pana trec cateva teste psihologice

| Brizbriz a răspuns:

Wonder Womanhee hee