| vali332534 a întrebat:

De ce cand postezi un ep din ed edd eddy este sters imediat?

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pe YouTube?

| RoCkKiD a răspuns:

Pentru ca e protejat de drepturi de autor si proprietarul drepturilor nu permite distribuirea episoadelor.

| TheGentleman a răspuns:

Pentru că nu ai drepturi de autor, simplu și la mintea cocoșului.

| Justme1997 a răspuns:

Drepturi de autor

| Sonia822 a răspuns:

Drepturi de autor

| Bizon95 a răspuns:

Nu te iubesc aia deloc, si vor sa ti-o traga big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E JALE CU INTERNETUL liber din ziua de azi. In ritmul asta in cativa ani poate se inchide. Din cauza voastra care dau accept la orice, si folosesc 2-3 pagini de net in total Facebook, insta, yt