| vallerya a întrebat:

Exista sezonul 3 al serialului "Legenda cautatorului"? Daca da, pls link online cu subtitrari

Răspuns Câştigător
| Rebbbeca a răspuns:

Nu exista :(( Zedd a murit in realitate.Si eu sunt fana a acestui serial si imi pare ft rau. Aici poti gasi de ce s-a anulat http://www.cinemarx.ro/......er-anulat/ E un serial prost Southland :|

5 răspunsuri:
| EveryMoment a răspuns:

A fost filmat, dar anulat pentru serialul ala tampit, Southlanda...Hai mah Lady, n-o murit Zedd!

| trendya a răspuns:

Si eu sunt o mare fana si nu vreau sa se termine

| Gordiciuc_Marinela_1993 a răspuns:

Zedd intr-adevar a murit in realitate...nu este nici o minciuna...
Serialul trebuia sa apara pe 1 Noiembrie pentru ca deja este filmat dar nu se stie de ca l-au anulat

| Andreyandreiut123 a răspuns:

Si eu sunt un fan al acestui serial si imi pare rau pentru zedd si as vrea sa continue serialul

| Muntean_Andrei_1993 a răspuns:

Frumos serial