| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Care este filmul vostru preferat din toate timpurile?
Dar genul? happy

Filmul meu preferat este Forrest Gump (1994)
Iar genurile preferate sunt Drama si Horror happy

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Genial Forrest gump!
Cel mai mult mi-a placut Scent of a woman cu Al Pacino, dar si toate filmele cu Tom Hanks, mai ales Forrest Gump, Green Mile sau Philadelphia. Mi-a placut mult de tot si Inchisoarea Ingerilor

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu pot alege doar un film...
Ca si genuri, thriiler, mister, horror, actiune. happy Un mix intre astea e ideal pentru mine.

| ʎpooɯ a răspuns:

Taken si Capefear, imi plac genurile thriller si drama.

| Sn4k3 a răspuns:

When The Game Stands Tall
Never Back Down
Si mai sunt. Nu pot alege unul preferat. Iar genurile preferate : Horror/Aventura.

| Infraverde a răspuns:

Hmm. genurile mele preferate ar fi drama si mister. Dintre filme, nu cred ca pot sa aleg unul, dar printre cele care mi-au placut cel mai mult se numara Hard Candy, Fight Club, Kingdom of Heaven.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu prefer genul Horror. Filmul meu preferat este The Others (2001)