| lavi58 a întrebat:

Hei cine stie sa imi zica va rog cand incepe,, Romanii Au Talent" pe ce data si la ce ora dau funda!

4 răspunsuri:
| Adelina1998B a răspuns:

Stiu doar ca va incepe in 2013 Ianuarie sau Februarie :*

| mona a răspuns:

Incepe abia la inceputul anului viitor, inca nu se stie exact

| anutatuca a răspuns:

Nu s-a stabilit inca data exacta, undeva prin luna Februarie 2013.
De ce așa târziu? Sunt alte emisiuni, cum ar fi: Vocea Romaniei; X Factor... Și altele care dacă s-ar interpune ar fura din rating una altei. Așa că PRO tv-ul preferă să aibă ratingul in unanimitate

| kidDiana a răspuns:

Nu s-a stabilit inca data exacta, undeva prin luna Februarie 2013, acum sunt doar preselectile...vei afla cu mult timp inaintea inceperii emisiuni la tv