| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Ce filme de groaza stiti? Dar ca lumea...

Răspuns Câştigător
| andrei_6532 a răspuns:

The Haunting in Connecticut (2009)

4 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Dead snow 2009 saw return to the living12345 don't be afraid of dark masacrul din texas the final destination the grudge grave encounters the ring

| Andrey11 a răspuns:

Atack the block e super marfa.

| dydy21 a răspuns:

Mindhunters (un film plin de mister cu multe crime foarte inedite si bine puse la punct. In rolurile principale: un grup de politisti pe o insula pustie timp de un weekend pentru a da un test pe teren si a intra la fbi sau nu mai stiu unde big grin

| dydy21 a răspuns:

Devil 2010. niste tipi raman blocati in lift si unul dintre ei nu este cine pare, adica nu este om... multe scene sangeroase si de groazabig grin