| Annie a întrebat:

Hi:* Ce filme cu povesti de dragoste cu adolescenti imi recomandati? Cel mai frumos primeste funda, iar restul folositor!

13 răspunsuri:
| MaduBia a răspuns:

A walk to remember! E superb...

| Madalin a răspuns:

Nu prea ma uit eu la filme de dragoste dar twilight mi se pare cel mai potrivit :X il ador apare si twilight 4 peste ceva timp
Bafta

| ellaella13 a răspuns:

A cindrella story, raise your voice...am vazut mai multe dar le-am uitat

| Juliebelle a răspuns:

Apare acum unul nou,"beastly", mi se pare ca nu se poate inca descarca de pe net, dar il poti vedea online, eu asa l-am vazut, si chiar merita, e foarte frumos. restul poti sa intrii pe siteuri de filme si sa vezi, ca asa toata lumea ti le da de pe site-uri

| Robert_4382 a răspuns:

Fata din vecini e foarte tare

| MayChan a răspuns:

A walk to remember
Dear Jhon
The last song

| Deea a răspuns:

Another cinderella story

| Andu_7395 a răspuns:

Dazed and confused. sau american graffiti

| saby1998 a răspuns:

Mie una imi place la nebunie tongueicture this! Joaca Ashley Tisdale in el.

| elena2034 a răspuns:

Keith.

| rere_6766 a răspuns:

Instant star. Camp rock 2. Fiddler on the roof. The blue lagoon. Return to the blue lagoon.

| IustinaSiAtat a răspuns:

Am vazut o multime de filme cu adolescenti care joaca in comedie dar dintre cele mai tari eu zic ca sunt :

1.Mean Girls

2.Material Girls

3.Confessions of teen age drama queen

4.The hot chick

5.John Tucker must die

6.Eurotrip

7.Just friends

8.Unnacompanied minors (in ziua d Craciun sa il vezi e superb:X)

9.The house bunny

10.Another cinderella story

11.Bend it like Beckham

12.Van Wilder

13.Van Wilder ascensiunea lui Taj

14.Van Wilder freshman year

15.Aquamarine

16.American Pie 1-7

17.American high school

18.Fired up

19.Angus Thongs and the perfect snogging

20.I love you Beth Cooper

21.Stan helsing

22.American Virgin

23.Pigs

24.Transilmanya

25.High school High

etc etc etc :p

Si ar mai fi si filmele lui Adam Sandler care sunt criminale :
*funny people
*50 first dates
*big daddy
*happy gilmore
*grown ups
*click
*bedtime stories
*you don't Mess with the Zohan
*spanglish
*anger management
*mr. deeds
*billy madison

Sper ca team ajutatwinking

| yuki7560 a răspuns:

Virgin Snow (Prima zapada)
Kidnap my heart