| Criss22 a întrebat:

Mai urmareste cineva serialul Fisica o quimica? eu ma uit la el pe net si am vazut primele doua sezoane pe youtube..si mai departe nu ma lasa sa il vad pe niciun site online. as vrea tare mult sa il vad mai departe ca e foarte interesant si mai are o gramada de sezoane in Spania au ajuns deja la sezonul 7 cred..cine imi da un site unde il pot vedea online are funda mare...MULTUMESC si scuzati categoria dar e mai vizitata

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu este un motiv ca sa postezi orice la Dragoste si sex.