| Cat_3006 a întrebat:

Salut ...cine stie daca o sa fie si Tres metros sobre el cielo 3?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E deja si se cheama tengo ganas de ti. Din pacate nu a aparut HD pentru ca e scos recent vara asta, prin iarna iese pe net.

| Cat_3006 explică:

Eu am intrebat 3 nu 2!

| CandyHearts a răspuns:

Nu cred ca va fi Tres metros sobre el cielo 3 fiindca partea 1 si 2 versiunea spaniola este inspirata (putin cam copiata) de pe versiunea italiana Tre metri sopra il cielo http://www.cinemarx.ro/......79424.html care numai doua parti are...deci nu cred ca va fi o a treia parte... oricum sunt frumoase ambele versiuni :)

| Mădiiiiie a răspuns:

Heii. Și eu mă rog să vină partea a3a. Din câte am citit pe net s-a putea să nu mai fie pentru că filmul reflectă realitatea. Trebuie să fim optimiste laughing big grin

| Ghile_Ionela_1988 a răspuns:

Da o sa urmeze si part 3... LO SIENTO TU ERES MI VERDADERO AMOUR...

| Raull7 a răspuns:

A treia parte a filmului va aparea in 2014 si se va numi: lo siento pero tu eres mi verdadero amor.Cauta asta pe google si afla mai multe detalii. Abia astept sa aparahee hee

| Cosmin_Munteanu_1997_6Cfl a răspuns:

=) mda eu stiu ca apare si abia astept sa-l vad, chiar daca sunt baiat e super fain."dear john" sa va uitati fetele e frumos si ala :**

| Suuziii a răspuns:

Va aparea dupa paste

| Cojan_Alex_1996 a răspuns:

a aparut deja si se numeste pour tu amor big grin

| Andrei_Andrei_2001 a răspuns:

A aparut din cate am auzit asteptam sa se divuzeze online

| Flavius_Antonio_1984 a răspuns:

Sall...cand apare si partea a 3 a din tres metros el cielo