| Ahhajakaakakkq a întrebat:

Salut.
Vreau un film sau un serial cu adolescenți la liceu, cu un baiat mai timid sau care este luat în ras de alții și după se schimba, chestii de genul

5 răspunsuri:
| Clytia a răspuns:

Hei! Îți recomand "Elite". E cu adolescenți, iar toată povestea se învârte în jurul unei crime. Mie personal mi-a plăcut mult, iar din septembrie va apărea și al doilea sezon.

| Eireann a răspuns:

Sunt o gramada. Teen wolf, gossip girl, pretty little liars, etc

| mitzok a răspuns:

Sex education e misto, are din pacate doar 9 ep sad

| EmanuelT a răspuns:

Exact Riverdale și Teen wolf ai descris, îți ofer și anime: Naruto, Hajime no ippo
Vizionare plăcută!

| Nevermind17 a răspuns:

"Star dust" nu are legatura cu adolescenti din liceu. de fapt este in evul mediu, dar are in tema chestia cu faptul ca-i batjocorit si pe parcurs incepe sa se schimbe!