| Ancutza_5578 a întrebat:

Stie cineva cand va aparea sezonul 3 din "the vampire diaries"? sau macar daca se mai face al 3-lea sezon?happy

50 răspunsuri:
| mariankiller a răspuns:

Apare si sezonul 3 (a fost comfirmat)

| anuta_9218 a răspuns:

Apare si cel de-al 3 sezon din tvd...am citit pe mai multe site-uri...si oricum cel de-al doilea s-a terminat brusc.chiar daca apare la toamna sezon 3, vara trece repede

| babilici0scumpik a răspuns:

Va aparea in septembrie

| Stelena a răspuns:

Sezonul 3 din the vampire diaries apare pe 16 septembrie.

| Retrospective a răspuns:

Eu am citit toate cartile.Noul ciclu intoarcerea cum scrie pe spate este legat de sezonul al 3-lea pentru ca in REUNIUNEA spune de Klaus.

| Roberta_4868 a răspuns:

Nu stiu sigur cand va aparea.Am auzit si eu ca va aparea prin toamna anului 2011...tot ce stiu este ca va aparea...ar fi imposibil sa se termine asa.

| Crinaele a răspuns:

Da va aparea pe 8 aprilie... da cate carti sunt?

| andreyucadragutzica a răspuns:

Va aparea pe 9 septembrie

| Daariaaa_4244 a răspuns:

Apare prin septembrie

| Pisica98 a răspuns:

Da apare si sez 3 pe 15 septembrie :*. Fundabatting eyelashes?

| Raluk_6347 a răspuns:

O sa fie si sezonul 3... apare in 15 septembrie pe CW!

| hunterlife a răspuns:

O sa apara in septembrie al treilea sezon...pentru ca trebuie sa aiba o continuare pentru ca klaus a scapat si trebuie prins

| maridia a răspuns:

Prin 14 septembriehappy

| anonim_8120 a răspuns:

Sunt 3 sezoane.cred ca stefan isi gaseste o noua iubire(selene o noua vampiritza) iar elena se indragosteste de damon-cel putin asta cred.cica sezonul 3 apare pe 10 august

| jessica219710 a răspuns:

Pai apare aproximativ pe 9 septembrie si da se face sezonu 3 o sa fie! de abia astept

| Alexandra_9856 a răspuns:

Sezonul 3 va aparea pe 9 septembrie

| adina_3494 a răspuns:

O sa apara prin septembrie 2011 big grin

| Iriiis a răspuns:

Cel tarziu in 30 septembrie apare pe internet.big grin

| Uka4ever a răspuns:

Al 3-lea sezon apare 9 septembrie 2011

Întrebări recente