| Khizarix12 a întrebat:

Știe cineva o aplicație care te anunța când se lansează un film nou in cinema?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cinemagia îți zice ce filme urmează sau au apărut în cinema dar nu știu dacă ai opțiunea să-ți trimită și notificare. încearcă de pe app pe telefon

4 răspunsuri:
| Username272 a răspuns:

HBO

| acerr a răspuns:

La cinemagogia ro prezinta filmele care vor fi pe ecrane si data cand se pot viziona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cinemagia.ro. Găsești și aplicație pentru telefon ( magazin play) tot cu aceeași denumire.

| Bizon95 a răspuns:

Https://www.cinemagia.ro/filme-in-curand/
cred sincer ca aplicatia cinemagia poate fi configurata sa iti dea notificari, insa eu nu am avut nevoie niciodata de nimic mai mult decat link-ul de mai sus;)