| VadPorci a întrebat:

Un film de groaza cu case(spitale) bantuite sau cu diformii
FUNDA

9 răspunsuri:
| Tadotaki_8217 a răspuns:

The Grudge 1, 2, 3.
Cred ca si The Ring 1, 2, 3... big grin

| ClaudiaaMM a răspuns:

Nu e chiar cu case banduite dar e super : casa de ceara

| VladimirPutin a răspuns:

The house of the devil

| SuperNovaaaaa a răspuns:

The Grudge :X

| LonelyLoner92 a răspuns:

Haunted Changi. E cu un spital bantuit.

| Maryanoo a răspuns:

Am vazut de curand "Tales of Two Sisters", un film horror asiatic f bun.

| robertyz23 a răspuns:

Uitati`va fratilor la drag me to hell ( tarata in iad)! cel mai tare film de groaza pe care l`am vazut.si credeti`ma ma uit la cel putin un film pe zitongue!

| Alex4LighT a răspuns:

Drag me to hell nu este cu niciun spital sau casa bantuita...este cu totul altceva dar da este un film grozav de groaza l-am vazut.
Iti recomand House of the 12 ghosts, The grudge, Paranormal(parca asa se numea) sau Paranormal Activity nu mai stiubig grin.

| xXyOnutZhXx a răspuns:

1.Hospital horror(spitalul groazei)
2.the grudge 1, 2, 3
3. 1408 uite trilerul aici:http://www.youtube.com/watch?v=lgLm4_fq6GY
4.howse of wax
etc.
vizionare placuta!