| KoreaJapan a întrebat:

V-ati impacat cu ideea ca s-a terminat Lovely Complex? Eu nu. sadsadsadsadsadsadsadsadsadsad

2 răspunsuri:
| Upz0r3 a răspuns:

Eu da toate trebuie sa se termine odata si odata imagineazati cum ar fi sa te uiti la ceva la infinit...

| Castiel a răspuns:

Da daca te-ai uita la ceva infinit deja este telenovela... daca ai pus suflet intr-un serial poate te simti nasol la terminare e ca si cum te-ai uita la un film 3 ore (gen avatar cum am patit eu) si mia parut rau ca s-a terminat ca voiam mai multlaughing