| carliontzi a întrebat:

Ziceti-mi si mie comedii la care sa razi cu lacrimihappy

14 răspunsuri:
| AlexandraSmiley a răspuns:

Dirty deeds! II penalaaaarolling on the floorlaughing

| MindExplode a răspuns:

Eurotrip
Scary movie
Grown ups
American pie
Little man
How hight
happy

| scump3tea a răspuns:

Just married!

| iStarry a răspuns:

Doi barbati si jumatate-pro cinema de luni pana joi la 21:00

| Freshh a răspuns:

Weekend Studentesc, In Puii Mei, Ilariantwinking

| MoatZa a răspuns:

Rush hour 1, 2, 3winking

| Laura a răspuns:

Familia Heck, pe HBO Comedy. Și Smack the Pony, tot acolo.

| bitzaxp90 a răspuns:

Monty Python and The Holy Grail
The Mask
Bruce Almighty
Ace Ventura 1&2
Junior

Cateva din mintea mea xD

| bitzaxp90 a răspuns:

Monty Python and The Holy Grail
The Mask
Bruce Almighty
Ace Ventura 1&2
Junior
Kindergarten Cop

Cam atatea mi-au venit prin cap tongue

| Anet a răspuns:

Harold and Kumar go to white castle,harold and kumar escape from guantanamo bay,College, Road Trip Beer Pong, Sex Drive,American Virgin, Van Wilder 1, 2, 3,american pie, 18 year old virgin, etc.Toate sunt super ok dar la primele 2 eu cel putin am ras cu lacrimi asa ca daca nu le-ai vazut chiar ti le recomandtongue

| Jrroxy a răspuns:

In puii mei si Mr. Bean

| dعα a răspuns:

Un om de afaceri se intalni cu un prost si prostul zice:'Ce faci nene nesimtitule treci pe langa om fara sa il saluti? nesimtitule!'Prostul:'ce ai nene esti dus cu capu tu trebuie sa saluti primul eu nu pot nu vezi ca am palinca in mana?' omul:'vad.pai daca esti dus'. prostul dabia vorbea :'bai omule x vezi-ti de trebuie ta uratule.omul de afaceri care sa va zic era cam lucrat isi rupse camasa si il lua la box.prostul:bai nene stai ca imi sperii sotia! omul:care ba ca eu nu vad pe nimeni! P.:nu o vezi o tin in mana ca tare mult tin la ea! si copii mei saracii! omul:care ba? P:nu-i vezi pe jos(capacele)? DAR la sfarsit sa va zic ceva omul era prostu' si prostul omul de afaceri.laughinglaughinglaughing

| ioanaioana a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult Norbit si jackass(ii un film cam pervers jackass tongue da o sa razi de nu mai poti)

| miLX a răspuns:

How to lose aguy in ten dayslaughing; American reuniontonguelacinta americana...