Ai vizita o cafenea cu pisici?

Intr-o perioada in care in America sunt mai multe pisici decat catei in postura de animale de companie, iar felinele domina cu siguranta internetul, era imposibil ca iubirea pentru pisici sa nu cuprinda rapid o groaza de sfere de activitate.

Daca ti-ai dorit vreodata sa te duci sa vizitezi pisici (de rasa sau nu), sa stai o vreme cu ele si sa savurezi o cafea in acord de tors, acum se poate, mai ales in Asia. Noua ne-ar placea tare mult sa existe asa ceva si-n Romania.

Te-ar incanta sa mergi la o asemenea cafenea cu pisici?

36 răspunsuri:
| ElenaZamfir a răspuns:

DA! Cu siguranta, DA!

| MeNiko a răspuns:

Daa!

| drDragan a răspuns:

Cafea? pisici? as locui acolo

| Alysuka2002 a răspuns:

Da, de ce nu as vizita? Oricum, videoclipul e super!

| observatorul a răspuns:

Nu cred

| Calarasi_Torturi_1980 a răspuns:

Ar fi o adevarata terapie, sunt primul client inscris. Am parte de o canapea pufoasa?