| AnneMariie a întrebat:

A fost cineva la Eforie Nord, plaja Belona de curand care sa fi dat pana in 100 lei pe noapte la localnici? Daca da, imi poate da cienva numarul de telefon sau o adresa de contact a celui unde a stat? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Nu gasesti in sezor cu 100 lei. Nu te arunca la preturi mici pentru ca nu merita. Mai bine dormi in masina decat sa platesti mizeria lor! Ceva ok gasesti de la 150 lei la localnici sau de la 200 la hoteluri.
Daca esti tanara si ai prieteni cu masini, dormiti cate 2-3 intr-un break o noapte si va scoateti banii. Daca vreti sa stati mai multe zile, cauta cazare buna, neaparat sa aiba A/C, altfel nu poti dormi!