| DouaPuncteD a întrebat:

Are cineva Bluetooth pentru calculator? Va rog sa mi-l dati si mie daca-l aveti..astept raspunsurile voastre

94 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| 278_dragos a răspuns:

Salut,

Nu exista Bluetooth pe care sa il iei de pe internet si sa il instalezi. Acesta poate fi un stick pe care il poti baga in calculator sau iti poti cumpara direct un laptop care il are incorporat. Pe internet gasesti programe legate de Bluetooth, insa daca citesti cu atentie, vei vedea ca de fapt nu poti transfera date cu ele pentru ca ai nevoie de tehnologia necesara: fie stik-ul, fie laptopul venit din fabrica cu Bluetooth. Restul sunt doar minciuni.