| andalutza a întrebat:

Are cineva id unei vedete romanesti?

124 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca nici eu nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu andreea le am pea lui andreea banica si denisa daca mai vrei am foarte multre id dar straine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rodyrody85

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba va rog eu frumos nu mai imi postati id ca nu is vedeta ai proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F.salam_stefania69

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balanandrea00 asta i id lu andreea balan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am pe a lu zebeu dar nu il dau la nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc Cristina si am multe id-ri de vedete mie imi plac manelele as vrea si id llui lele pacat ca nu il am daca il aveti voi sa mi-l dati deacum voi intra pe acst site orcand id meu este ulmancristina vb acolo va pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba voi credeti ca vedetele are timp de mess ce nu ganditi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al lui sexy braileanca e sexybraileanca42

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexybraileanca42

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dq faceti ca id-u lu basesku va crizeaza calculatoru dqlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca nici o vedeta nu isi spune sau pune pe internet id ei...deci toate id-le sunt false si nu sunt bune daca chiar vrei id unei vedete trebuie' sa bv cu ea fata in fata sau macar prietena sa fi cu ea...(sa margi pe la ea, sa i fi menajera etc.) cum crezi ca vei obtine astfel? GANDESTETE PUTIN! sau macar partii sa fie prieteni sau amici(mama e prietena cu cumnata lui andra dar tot nu am id ei(daca are))happy no bine va pup papapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedetele din alte tari nu au yahoo mesenger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 1 adela popescu adele. popescu101

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu un id dar nu este una din Romania esta al lui miley si esta asa:mileymiley.mileymiley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am id-ul Alexandrei Stan cine este interesat imi da buzz pe id florin_razvan19@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu am id vedete romanesti dar am id lui inna, demi, miley si sunt adevarate.seara dupa ora 7 intra pe mess.cine vrea id lor contactati-ma la stefaniuliana80.va garantez 100% si vorbeste engleza.

Răspuns utilizator avertizat
| Teodoruka2001 a răspuns:

Eu am al lui Criss din Lala Band! E : nicolenic29. Daca nu ma credeti treaba voastra! E adevarat am vb cu ea! Funda?

| andalutza explică:

Sincer am intrebat daca il aveti.normal era ca daca ziceati Da sa specificati si care este.acum asta nu ar fi trebuit sa zic eu.na.acum ce naiba.

| love_3252 a răspuns:

Nu!,daca aveam iti dadeam

| alex12dobra a răspuns:

Da lui Anda adam si lui Justi Bieber love_Byber alys_marya fmns! imi dai funda plis!

| Larysza a răspuns:

Id meu...rainbow_green_and_yellow

| Serafina000008 a răspuns:

Da singurele pe care le am sunt adamanda_ada80 si balan_andreea_1984

| Serafina000008 a răspuns:

Anda Adam :adamanda_ada80@yaho.com \ Andreea Balan : balan_andreea_1984
:d :d

| gabriela_3805 a răspuns:

Id fetelor celei mai super trupe, SHOCK-STYLE, lyllyen play si myrella monten : lylyana_play

| gabriela_3805 a răspuns:

Mirela.lily

| tahrir a răspuns:

Am id lui inna este (inna.inna40)