| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva idee unde pot gasi o florarie in Bucuresti de unde pot lua un trandafir pitic in ghiveci? (vreau sa ofer aceasta planta unei prietene).
Si daca da unde(preferabil in sector 4) si cam cat ar costa acesta.
Cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Am citit pe un forum ca s-ar gasi in Carrefour, dar poti incerca si la Hornbach. Daca nu gasesti acolo, poti sa faci comanda, chiar si telefonica, pe acest site:
http://floria.ro/trandafir-pitic-alb

| zdrangoi a răspuns:

Gasesti precis in supermarketurile de tip Dedeman, Bricostore, Mr.Bricolage, Hornbach la raionul pentru gradinarit.