| sopranaCadaverica a întrebat:

Are idee cineva daca autobuzele Bucuresti-Constanta circula?

3 răspunsuri:
| răspundtot a răspuns:

Nu circulă pentru că e carantină totală

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Nu este indicat sa circuli pe străzi amenzile sunt mari pentru cei care nu respecta sfaturile autoritatilor, locuiesti in Bucuresti? Poate ai vazut la stiri ca armata este deja pe străzi si daca te prinde fara cerere te amendeaza pe loc cu 1000 lei sau mai mult, asta vrei? Stai in casă si nu te expune aiurea, ce varsta ai daca nu te deranjeaza intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu circula ca nu-s prosti