| YuliaNhO a întrebat:

As vrea si eu sa-mi fac un abonament la Cosmote pana la 10 euro, la care sa primesc si un telefon de ultima generatie. Imi recomandati ceva?

1 răspuns:
| SRB a răspuns:

Un tel de ultima generatie nu gasesti la un abonament de 10 euro poate pe la un abonament de 20 euro plus o suma de bani la achizitionarea telefonului.Depinde ce intelegi u prin tel de ultima generatie. Ultimul catalogul germanos ai si preturi si cat costa abonamentul http://imh.ro/germanos/Main.php?MagID=2&MagNo=29