| AnnA_8929 a întrebat:

Cum se modifica marimea scrisului intr-un fisier adobe ca la word? Sau cum faci dintr-un fisier adobe un fisier word?batting eyelashes multumesc :*

2 răspunsuri:
| 5dfsd3612 a răspuns:

Hey. la tastatura este un buton Ctrl, apesi pe el si in acelasi timp maresti de la maus.
sper ca ai inteles si ti-am fost de ajutor. Funda?

| alexmircescu13 a răspuns:

Buna! Exista un program care modifica fisierul din PDF in Word, se cheama pdf2word. Il poti descarca dar e versiune limitata, ca full version costa ceva bani. Totusi daca nu ai multe pagini de convertit iti faci treaba cu el. Succes!