| andrushk50 a întrebat:

Daca nu ai scoala de canto de muzica te primeste Casa de discuri sa faci videoclipuri cu muzica usoara?

2 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Da te primeste. Nu toti artistii au facut ore de canto, dar trebuie sa platesti.

| introduaicinumele a răspuns:

Uite cum poti face. Mai astepti putin pana la anul cand incepe urmatoarea editie de XFactor si Vocea Romaniei, sau poate te duci la Romanii au Talent. Prin concursurile astea te faci cunoscuta si daca ai voce cu adevarat buna casele de discuri te vor cautawinking