| Giulia16 a întrebat:

Buna la Lady Popular imi zice ca la scopurile alea m-a invitat partenerul la o petrecere si nu stiu ce.Imi explicati va rog desxpre ce e vorba si cum pot sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| FunKesha a răspuns:

Trebuie sa te duci in oras, apoi la discoteca si dai unde scrie"Du-te la flirt".
Daca iti gasesti iubit ai completat acel scop dar daca nu iti gasesti scrie asa"Nu ai prins pe nimeni din zbor...incearca din nou"Din pacate nu te lasa sa te duci la flirt in aceeasi zi, trebuie sa te duci ziua urmatoare daca nu iti gasesti.
Apoi daca vrei te duci din nou in oras la discoteca si daca nu iti place de iubitul tau dai click pe"Desparte-te", apoi a 2-a zi iti altul.
Daca ti-ai luat iubit iubit e duci la"Domnisoara mea" si iti vezi iubitul si unde scrie numele iubitului este de fapt meseria la care lucreaza!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Iti trebuie iubit.Mergi la discoteca si gasesti acolo, dai la flirtwinking

| GaBBiii a răspuns:

Pai trebuie sa te duci la discoteca si sa dai click unde scrie,, Du-te la flirt", daca nu iti gasesti iubit de prima data, mai incerci pana gasesti`!
Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi`!

| Alle15 a răspuns:

Te ajut eu! Da-mi contul, nu-l furr, eu am deja!

| originalgirl a răspuns:

Mai intai i-ati un partener.