| Adr_Andrei_1997_pUzp a întrebat:

Am o intrebare maine 2 decembrie 2017 sunt deschise magazinele Vodafone caci voiam sa plec in oras?(dar vreau un raspuns sigur)

3 răspunsuri:
| bystefu a răspuns:

Raspuns sigur il primesti daca suni la ei, iti lua mai putin timp decat ai scris postarea aici. Bafta!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Foarte sigură nu sunt, însă "aproape" sigură sunt (că se lucrează), doar că e program scurt. Încearcă să ajungi până la ora 13:00 la unul din magazinele lor.
Dacă ești din București, găsești aici o hartă cu programul de lucru:
https://www.vodafone.ro/magazine-vodafone/index.htm

Bula
| Bula a răspuns:

Doar cele care au program de lucru si sambata, cu programul aferent.