| andraaremere a întrebat:

Buna seara... Ma intrebam: pentru a putea inchiria o camera la un hotel/pensiune. trebuie sa fii major? Sau este inde-ajuns buletinul?

6 răspunsuri:
| UiteeeeVezi a răspuns:

Trebuie doar sa platesti. nimic altceva.happy

| Player54 a răspuns:

Ajunge buletinul si un avans

| Laurentzziu a răspuns:

Depinde de hotelul sau pensiunea respectiva.

| dulcica2 a răspuns:

Iti dau eu un raspuns! Eu m-am dus la o pensiune cu clasa si cu profa.Mie nu mi-a cerut nimic... Daca esti singur banuiesc ca trebuie sa fii major... Poate poti sa mergi doar cu un major si te lasa! FUNDITA!

| enverhoxha a răspuns:

E "inde-ajuns" să ai bani.

| gigel68 a răspuns:

Verifica putin camera dupa ce intri in ea... sa nu te trezesti dupa aia ca esti vedeta pe internet.