| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum pot sterge o intrebare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai la "contact„ in dreapta paginii sus(e scris cu albastru) si ii scrii mesaj Ralucai ca vrei sa stergi intrebarea xyz. In cateva zile intrebarea va fi stearsa de pe site. Succeslaughing

5 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Printr-un mesaj la "contact ".

| anad a răspuns:

Numai prin mesaj catre admini, (la contact sus in dreapta paginii) in care sa motivezi de ce vrei sa stergi intrebarea.

| SunShine a răspuns:

Cu ajutorul Ralucai... ii trimiti un mesaj la contact

Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai trei posibilităţi: contact@tpu.ro sau clic pe CONTACT din pagina ta ori Ralucăi pe privat (este adminul site-ului).
Trebuie să ai un pic de răbdare până la rezolvare.
Pa, pa.