| kennzor a întrebat:

Buna TPU este bun telefonul Samsung galaxy mini 2 pentru subway surfers si temple run sau mai multe jocuri adica toate de pe android play multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| mikyo a răspuns:

Daa, telefonul este super! Il am si pot juca mai toate jocurile, printre care si cele mentionate de tine. Ti-l poti lua cu incredere!

3 răspunsuri:
| codreanuandrey a răspuns:

Da, se descurca bine.

| Bogdan13123 a răspuns:

Este google play, si se descurca la orice joc. Si batranul meu ace se descurca la orice.

| oanaalexandrachivu a răspuns:

Da, sora mea are Samsung Galaxy mini 2 si are pe el jocurile astea si merg foarte bine.