| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA+VOT celui care poate sa-mi dea si mie un site in care sa gasesc poze de ps la facebook, pe care sa etichetez(de exepu poze cu niste copii la ccoala-sa zic ca sunt colegii/colegele mei/mele), dar va rog sa nu fie poze cu oaenii, ci cu persoane desenate(de exemplu spioanele, cu barbie laughing )Multumeschappy

8 răspunsuri:
| lifeisperfekt a răspuns:

Va rog in afara de google imagines.Scuzati ca am uitat sa mentionezhappy

| LoL2000 a răspuns:

Pai daca nu de pe net thinking de unde naiba sa le luam? laughing))laughing

| lifeisperfekt a răspuns:

Poi puteti de pe net dar nu de la google imagines, va rog, ca de acolo le stiu pe toate si nici nu prea imi plac happy

| BlueBird05 a răspuns:

Http://9gag.com/hot/5 M-am uitat la o poza si mi s-a parut interesanta, cred ca vei gasi tu ceva!:)