| Andreea_Dumea_1996 a întrebat:

Buna, va rog dacă stie cineva dacă am luat un bilet de avion și am greșit sexul este problema? Urgent, va rog!

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca restul datelor sunt corecte (numele, prenumele, seria actului de identitate) nu e nicio problema. Eu am calatorit si cu genul din CI (M/MR) si cu el "gresit" intentionat (MISS pe boarding) si nu am avut probleme.

| DutaAndreea a răspuns:

Buna, a fost vreo problema cu biletul? Tocmai ce am facut aceeasi greseala!