| anonim_4396 a întrebat:

Care poate sa-mi dea si mie niste hakuri de damage pentru metin2.ro sau moblock(pentru cine nu stie moblockul e hakul ala care face sa nu sara mobii cand ii bati de pe cal si i tine sub tine si automat ii bati mai usor). Deci va rog cine stie sa-mi dea linkul cu anumitul hak pe care l-am cerut.Va multumesc din sflet!

2 răspunsuri:
| nic3rr a răspuns:

Deocamdata nu mai este nici un hack pentru metin2ro, deoarece in pach s-a pus hackshield...Deci anul acesta nu vor mai fi hack-uri...

| M2RoL a răspuns:

Salut!
Nu o sa va vina sa credeti ce am gasit!
Am gasit CEL MAI BUN HACK PENTRU METIN2RO: http://m2rol.besaba.com/
Incearca-l si tu, nu vei regreta!