| TheFreak9 a întrebat:

Care sunt telefoanele nokia cu tuch screan care au cele mai multe applicatii si jocuri...va rog sa le scrieti in ordinea acestora(scuzati categoria) happy

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

.nu stiu exact, dar cred ca Nokia n8 are cele mai multe aplicatii!
*plus ca aceste aplicatii se iau de pe ovi store, pentru majoritatea telefoanelor Nokia *
apoi urmeaza Nokia x6, si Nokia n900!
*asta e parerea mea ...nu este luat de pe un site, dar cred ca in mare cam asta e ordinea *

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

Tuch screan?! rolling on the floor