| nosono a întrebat:

Cat timp faci cu trenul de la Arad la Bucuresti si cat costa?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta
AZI 88, 55 RON; MÂINE 94, 20 RON; În 2 zile 93, 80 RON
Detaliile călătoriei
Cel mai bun preț 77, 45 RON
Durata călătoriei 15 h 54 min
Prima plecare: 05:20; Ultima plecare: 23:20
Distanța 422km
Cu virail cele mai ieftine bilete de tren de la București la Arad.
Virail face ca fiecare călătorie mai ușor: singurul lucru pe care va trebui să faceți este de a specifica data călătoriei de la București la Arad. Ulterior, va fi capabil de a găsi opțiunea perfectă pentru călătoria dvs. prin filtrarea și sortarea rezultatelor după preț și de plecare.

06:05 – 17:01 București Nord – Arad 107, 70 RON
10 h 56 min 1 schimbare

16:37 – 05:13 București Nord – Arad 126, 30 RON
12 h 36 min 1 schimbare

11:10 – 00:34 București Nord – Arad 97, 70 RON
13 h 24 min 1 schimbare

06:05 – 17:51 București Nord – Arad 107, 70 RON
11 h 46 min
https://www.virail.ro/trenuri-bucuresti-arad

| ancaval a răspuns:

Depinde cu ce tren mergi. Dacă e direct faci 11-12 ore.
Dacă e cu schimbări faci mai bine de 15 ore.

Preț: cam 100-120 lei.

| CoRoDa08 a răspuns:

Buna! Daca nu esti student platesti intre 95-100 de lei. Daca iei cu mult timp inainte sa pleci, ai si reduceri. Daca esti student este gratuit. Ca si timp, depinde de trenul pe care il alegi. Poti sa faci cel mai putin 10 ore iar cel mai mult 12 ore si ceva. Foloseste site-ul mersultrenurilor.infofer.ro

| Violleta2022 a răspuns:

Ce relevanta are intrebarae ta, fiind pusa la sectiunea de SEX si DRAGOSTE?
Cate partide de sex faci de la Arad la Bucuresti? laughing